Intenzivní lyžařský koučink pro jízdu ve volném terénu: 2021-02-11 - 2021-02-14

Intenzivní lyžařský koučink pro jízdu ve volném terénu

11.02.2021 - 14.02.2021

Vzhledem k situaci Covid-19 garantujeme v následující lyžařské sezóně 2020/21 plnou náhradu v případě zrušení z důvodu omezení nebo zákazů z ní plznoucích. Zarezervujte si lety s pojištěním storna. Doufejme v to nejlepší, ale buďme připraveni na to nejhorší!

Intenzivní lyžařské kempy zaměřené speciálně na zlepšení techniky jízdy využitelné v jakémkoliv volném terénu. Kempy jsou svým zaměřením vhodné především pro středně a více pokročilé lyžaře, nadšené samouky a skialpinisty - jezdce omezované při sjezdech zažitou špatnou čí horší sjezdovou technikou. Zvláště skialpinisté, kteří své výlety hodnotí nadšením z výstupu a pokusu o přežití při sjezdu, by si neměli nechat ujít tento intenzivní trénink, který jim zcela změní pohled na skialpovou túru. Všichni nadšenci jízdy ve volném terénu si v našich kempech dokážou posunout své lyžařské dovednosti na vyšší úroveň.

 

Jedině intenzivním tréninkem můžete dosáhnout zlepšení a progres v úrovni kvality vašeho lyžování za jakýchkoliv sněhových podmínek. Zásadní roli v tom hrají klasické lekce lyžování s dokonalým zažitím si pohybových návyků nejprve na sjezdovce. Naše kempy cílí jednoznačně na posouvání této úrovně směrem nahoru. Mnohem rychlejší posun zaručíme kvalitním a intenzivním coachingem s mnoha lety prověřené metodiky. Maximální možné množství času strávíme nejprve na sjezdovce a poté ve volném terénu. Cílem je, aby po absolvování našeho kempu vzrostla vaše lyžařská úroveň natolik, že si sjezd užijete v každém terénu, na jakémkoliv podkladu a ve sklonech od mírných až po přesahujících 45 stupňů. Teda, krusta bude vždy trochu sázkou do loterie.

 

Samozřejmě jsme Snowbusters a vše se snažíme předat uvolněnou formou, s ohledem na vaše cíle, chuť i možnosti. Všichni lektoři, trenéři a průvodci jsou plně licencovaní profesionálové, kteří zasvětili svůj život lyžování. Nabízíme nejen zlepšení vaší techniky, ale parádně strávený čas na horách se zábavnou partou lyžařů a snowboardistů. Součástí našeho kurzu je každodenní večerní rozbor dosažených výsledků, rozbor nedostatků a možný nástin dalších vylepšení.

 

Dostupné termíny:

21.01.2021 - 24.01.2021

11.02.2021 - 14.02.2021

18.02.2021 - 21.02.2021

 

Co se naučíte:

 • Plynulé zvládnutí paralelních oblouků na jakémkoliv sklonu kopce (dlouhý, střední a krátký oblouk)
 • Carvingový oblouk
 • Techniku jízdy v boulích
 • Techniku jízdy ve volném terénu za různých sněhových podmínek
 • Technika jízdy v lese
 • Přeskakovaný oblouk do úzkých žlabů a do strmých terénů
 • Skákání na lyžích v terénu

 

(minimální počet účastníků jsou 3, maximální 6)

What’s included

 • 3 celé dny intenzivního lyžařského kooučingu
 • 3 dny skipas
 • Sdílené ubytování

EXCLUDED

 • Půjčovné lyží / snowboardů
 • Cestovní náklady
 • Lyžařské pojištění
 • Jídlo a pití
top-slide-1 top-slide-2 top-slide-3 top-slide-4 top-slide-5 top-slide-6 top-slide-7 top-slide-8 top-slide-9

Gastein

 

Saalbach – Hinterglam – Leogang

 

WHAT DO I NEED TO BRING?

Běžná lyžařská výstroj a výzbroj.

FOOD

Na vlastní pěst.

Accommodation

Ubytování bude zařízeno ve zdílených apartmánech s možností vaření.

middle-slide-1 middle-slide-2 middle-slide-3 middle-slide-4

GUIDES / COACHES

ALL THE DATES

MAKE YOUR PERSONAL INQUIRY TO SNOWBUSTERS
Down SingingRock Online-sport Trtik Sport Chimpanzee Energy Bars CAMPERS 4 YOU Rockbusters 1% for the planet SHRED FATMAP