Snowbusters lyžařská škola

Snowbusters nabízí intenzivní výuku a koučink pro všechny úrovně lyžařů, od začátečníků, přes mírně a středně pokročilé, až po velmi pokročilé lyžaře. Vrcholem je kemp pro výkonnostní lyžaře, začínajicí instruktory, hobby závodníky či freeridery.

Tyto kempy jsou určené pro lidi, kteří se opravdu chtějí zlepšit, zapracovat na technice a posunout své lyžování o další level.

Jedná se o intenzivni koučink ze strany Snowbusters, kde vám naši instruktoři předají absolutní maximum svých vědomostí a zkušeností, a proto se i z vaší strany očekává otevřený přístup a hlavně zájem. Zájem se zlepšit, dozvědět se nové trendy a zájem opustit svoji komfortní bublinu a trošku jak se tak říká “se hecnout”.

Opravdu nezáleží na vaší lyžařské úrovni, jestli jste začátečník, který se chce naučit lyžovat, nebo zapálený hobík, který piluje techniku či budoucí instruktor či závodník.

Klasická skupinová výuka jakou znáte ze standartnich lyžařských škol se často míjí účinkem, ale s koučinkem který nabízí Snowbusters byste museli opravdu chtít aby jste se nezlepšili.

Nenechte se ale odradit slovy jako “intenzivní, trénink, fyzicky”atd., samozřejmě se stále jedná o zábavu, kterou by lyžování mělo být především. Instruktoři Snowbusters jsou profesionálové v pravém slova smyslu, ať už jde o nejvyšší licence v oboru nebo desítky let zkušeností, ale i v lidském individuálním přístupu, včetně zábavné pohodové a zajímavé výuky.

Pokud si nejste jisti kam se zařadit, nebo to cítíte tak nějak mezi, či míra sebevědomí vás posouvá níže či výše než vaše skutečné dovednosti, tak nezoufejte, není problém vše dořešit individuálně a nechat si poradit či doporučit co by zrovna pro vás bylo nejvhodnější.

 

Nabízíme 4 úrovně lyžařských kempů:

top-slide-1 top-slide-2 top-slide-3 top-slide-4 top-slide-5 top-slide-6 top-slide-7 top-slide-8 top-slide-9

What you need to know

Typical day

middle-slide-1 middle-slide-2 middle-slide-3 middle-slide-4

Accommodation

FOOD

WHAT DO I NEED TO BRING?

What’s included

EXCLUDED

MAKE YOUR PERSONAL INQUIRY TO SNOWBUSTERS
Down SingingRock Online-sport Trtik Sport Chimpanzee Energy Bars CAMPERS 4 YOU Rockbusters 1% for the planet SHRED FATMAP