Intenzivní lyžařský coaching pro jízdu ve volném terénu

Intenzivní lyžařské kempy zaměřené speciálně na zlepšení techniky jízdy využitelné v jakémkoliv volném terénu. Kempy jsou svým zaměřením vhodné především pro středně a více pokročilé lyžaře, nadšené samouky a skialpinisty - jezdce omezované při sjezdech zažitou špatnou čí horší sjezdovou technikou. Zvláště skialpinisté, kteří své výlety hodnotí nadšením z výstupu a pokusu o přežití při sjezdu, by si neměli nechat ujít tento intenzivní trénink, který jim zcela změni pohled na skialpovou túru. Všichni nadšenci jízdy ve volném terénu si v našich kempech dokážou posunout své lyžařské dovednosti na vyšší úroveň.

Jedině intenzivním tréninkem můžete dosáhnout zlepšení a progres v úrovni kvality vašeho lyžování za jakýchkoliv sněhových podmínek. Zásadní roli v tom hrají klasické lekce lyžování s dokonalým zažitím si pohybových návyků nejprve na sjezdovce. Naše kempy cílí jednoznačně na posouvání této úrovně směrem nahoru. Mnohem rychlejší posun zaručíme kvalitním a intenzivním coachingem s mnoha lety prověřené metodiky. Maximální možné množství času strávíme nejprve na sjezdovce a poté ve volném terénu. Cílem je, aby po absolvování našeho kempu vzrostla vaše lyžařská úroveň natolik, že si sjezd užijete v každém terénu, na jakémkoliv podkladu a ve sklonech od mírných až po přesahujícíh 45 stupňů. Teda, krusta bude vždy trochu sázkou do loterie.

Samozřejmě jsme Snowbusters a vše se snažíme předat uvolněnou formou, s ohledem na vaše cíle, chuť i možnosti. Všichni lektoři, trenéři a průvodci jsou plně licencovaní profesionálové, kteří zasvětili svůj život lyžování. Nenabízíme pouze zlepšení vaší techniky, ale parádně strávený čas na horách se zábavnou partou lyžařů a snowboardistů. Součastí našeho kurzu je každodenní večerní rozbor dosažených výsledků, rozbor nedostatků a možný nástin dalších vylepšení.

Co se naučíte:

Plynulé zvládnutí paraleních oblouků na jakémkoliv sklonu kopce (dlouhý, střední a krátký oblouk)
Carvingový oblouk
Techniku jízdy v boulích
Techniku jízdy ve volném terénu za různých sněhových podmínek
Technika jízdy v lese
Přeskakovaný oblouk do úzkých žlabů a do strmých terénů
Skákání na lyžích v terénu

(minimální počet účastníků jsou 2, maximální 6)

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY pro 2020:

14.02.2020 - 16.02.2020

13.03.2020 - 15.03.2020

20.03.2020 - 22.03.2020

CENA ZAHRNUJE

3 celé dny lyžařského coachingu

3 dny ski pass

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu (v rámci skupiny bude doprava koordinována) 

Ubytování (na žádost bude zdílené ubytování rezervováno)

Pojištění

EXTRA

Pronájem vybavení

Ubytování

CO POTŘEBUJEŠ

Běžné lyžařské vybavení

ÚROVEŇ

Vhodné pro středně pokročilé a pokročilé lyžaře, kteří jsou, hlavně ve volném terénu, omezováni horší či špatnou technikou jízdy