Intenzivní lyžařský koačing pro jízdu ve volném terénu

Intenzivní lyžařské kempy zaměřené speciálně na zlepšení techniky jízdy využitelné v jakémkoliv volném terénu. Kempy jsou svým zaměřením vhodné především pro středně a více pokročilé lyžaře, nadšené samouky a skialpinisty - jezdce omezované při sjezdech zažitou špatnou čí horší sjezdovou technikou. Zvláště skialpinisté, kteří své výlety hodnotí nadšením z výstupu a pokusu o přežití při sjezdu, by si neměli nechat ujít tento intenzivní trénink, který jim zcela změní pohled na skialpovou túru. Všichni nadšenci jízdy ve volném terénu si v našich kempech dokážou posunout své lyžařské dovednosti na vyšší úroveň.

Jedině intenzivním tréninkem můžete dosáhnout zlepšení a progres v úrovni kvality vašeho lyžování za jakýchkoliv sněhových podmínek. Zásadní roli v tom hrají klasické lekce lyžování s dokonalým zažitím si pohybových návyků nejprve na sjezdovce. Naše kempy cílí jednoznačně na posouvání této úrovně směrem nahoru. Mnohem rychlejší posun zaručíme kvalitním a intenzivním coachingem s mnoha lety prověřené metodiky. Maximální možné množství času strávíme nejprve na sjezdovce a poté ve volném terénu. Cílem je, aby po absolvování našeho kempu vzrostla vaše lyžařská úroveň natolik, že si sjezd užijete v každém terénu, na jakémkoliv podkladu a ve sklonech od mírných až po přesahujících 45 stupňů. Teda, krusta bude vždy trochu sázkou do loterie.

Samozřejmě jsme Snowbusters a vše se snažíme předat uvolněnou formou, s ohledem na vaše cíle, chuť i možnosti. Všichni lektoři, trenéři a průvodci jsou plně licencovaní profesionálové, kteří zasvětili svůj život lyžování. Nabízíme nejen zlepšení vaší techniky, ale parádně strávený čas na horách se zábavnou partou lyžařů a snowboardistů. Součástí našeho kurzu je každodenní večerní rozbor dosažených výsledků, rozbor nedostatků a možný nástin dalších vylepšení.

Co se naučíte:

Plynulé zvládnutí paralelních oblouků na jakémkoliv sklonu kopce (dlouhý, střední a krátký oblouk)
Carvingový oblouk
Techniku jízdy v boulích
Techniku jízdy ve volném terénu za různých sněhových podmínek
Technika jízdy v lese
Přeskakovaný oblouk do úzkých žlabů a do strmých terénů
Skákání na lyžích v terénu

(minimální počet účastníků jsou 3, maximální 6)

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY pro 2020/2021:

04.12.2020 - 06.12.2020

11.12.2020 - 13.12.2020

08.01.2021 - 10.01.2021

22.01.2021 - 25.01.2021

(v případě zájmu není problém domluvit individuální termín, kontaktujte nás na info@snowbusters.eu)

CENA ZAHRNUJE

3 celé dny lyžařského coachingu

3 dny ski pass

CENA NEZAHRNUJE

Ubytování (v případě zájmu zajistíme společný apartmán s mozností vaření, platba na místě)

Dopravu (v rámci skupiny bude doprava koordinována) 

Pojištění

EXTRA

Pronájem vybavení

CO POTŘEBUJEŠ

Běžné lyžařské vybavení

ÚROVEŇ

Vhodné pro středně pokročilé a pokročilé lyžaře, kteří jsou, hlavně ve volném terénu, omezováni horší či špatnou technikou jízdy